Warsztat Terapii Zajęciowej

przy Towarzystwie Przyjaciół Dzieci – Morąg

Informacje z miesiąca: Grudzień 2017

Wesołych Świąt!

22 - grudnia - 2017

Zdrowych, radosnych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia, wielu wzruszeń w rodzinnym gronie, ciepła i bliskości a w Nowym Roku 2018 wszelkiej pomyślności i dobrych zdarzeń życzą uczestnicy i kadra Warsztatu Terapii Zajęciowej w Morągu i Filii w Małdytach !

Paczka dla Zbożniaka i od nas :)

22 - grudnia - 2017

Uczestnicy WTZ odwiedzili dziś schronisko dla bezdomnych zwierząt w Zbożnem. Mieliśmy smakołyki, karmę i ciepłe legowiska dla potrzebujących zwierzaków. Zachęcamy  do bycia sponsorem choć na niewielką skalę i oczywiście do spacerów w każdą niedzielę :). 

Wigilia

15 - grudnia - 2017

Jak co roku , w okresie przedświątecznym uczestniczymy w  TPD Wigilii. W tym roku w Restauracji Ostoja.  Udział w niej wzięli także uczestnicy i kadra z Środowiskowego Domu Samopomocy, nasi rodzice i zaproszeni goście.  W nastrój  Bożonarodzeniowy wprowadziły Jasełka  w wykonaniu naszych uczestników, przygotowane pod kierunkiem pani Moniki Fabisiak i słowa Pisma Świętego odczytane przez księdza Andrzeja Szocika.   Było uroczyście i rodzinnie. 

Praca Lidki nagrodzona !

14 - grudnia - 2017

Nasza uczestniczka Lidka Grzegorzewska zdobyła III miejsce w kategorii Warsztaty Terapii Zajęciowej i Ośrodki Szkolno-Wychowawcze, w konkursie plastycznym „Radość Świąt Bożego Narodzenia” organizowanym przez Morąski Dom Kultury. Gratulujemy i życzymy twórczego rozwijania talentu!

Mikołajki

7 - grudnia - 2017

I u nas był Mikołaj! Z okazji Mikołajek uczestnicy wraz z instruktorami byli w kinie na kolejnej części „Listów do M.”. Po powrocie czekali na nas Mikołajka i Mikołaj. Były słodkie upominki i dużo radości.